Cześć! Tutaj VanGog.

Nowo powstała platforma dla osób takich jak Ty. I takich jak Twoi znajomi i rodzina. Jesteśmy dla wszystkich, którzy się tu pojawią. Bo każdy ma w sobie coś artystycznego.

Chcemy, by artyści-amatorzy i miłośnicy sztuki mogli sprzedawać i kupować własnoręcznie robione dzieła, a przy tym rozwijać swoje artystyczne zainteresowania. Jesteś w miejscu, w którym ludzie zauważą Twój talent i go naprawdę docenią, w którym poznasz nowe, inspirujące osoby i dowiesz się ciekawych rzeczy.

Obecnie na platformie możesz założyć swój profil klienta i artysty-sprzedawcy, a następnie zacząć kupować, sprzedawać i kontaktować się z twórcami. Aby zacząć otrzymywać pieniądze za swoje dzieła, w panelu sprzedawcy podaj dane potrzebne do zrealizowania płatności. Następnie dodaj produkty i gotowe! Koniecznie wzbogać też swój profil o zdjęcie profilowe i opis, które pozwolą Cię lepiej poznać i zachęcą do kontaktu. W końcu tworzone przez nas dzieła to część nas samych!

 

W niedalekiej przyszłości chcemy się skupić na tworzeniu artystyczno-amatorskiej społeczności. Planujemy organizację ciekawych spotkań w wielu miastach w Polsce, wspólne działania artystyczne, takie jak warsztaty z szydełkowania czy wspólne malowanie, odwiedzanie wystaw sztuki i wiele innych rzeczy, które pomogą nam w tworzeniu lokalnych społeczności. Będzie nam bardzo miło, jeśli zostaniesz z VanGogiem i będziesz rozwijać się wraz z nim! Daj nam tylko jeszcze troszkę czasu i wsparcia, a VanGog z radością Ci się odwdzięczy.

Pozdrawiamy,

zespół 

Swoje konto możesz całkowicie bezpłatnie założyć tutaj. Czekamy właśnie na Ciebie!