Akcja artystyczna #ToJestWażne

Dziś rusza nowy projekt VanGog Creative Community w ramach którego organizowana jest akcja #tojestważne.


Przez cały tydzień pojawiać się będą ciekawe wydarzenia, które mają na celu zainteresować ludzi artystycznymi działaniami oraz pokazać i wesprzeć wszystkich artystów i artystów-amatorów działających w tym trudnym czasie.
Będziecie mogli zobaczyć młode i kreatywne osoby, które tworzą wyjątkowe rzeczy, kilka ciekawych rozmów, wywiadów, a nawet mini-wykład na Zoomie dla wszystkich chętnych. Pokażemy listę pomysłów na własnoręcznie robione prezenty, stworzone przez innych rękodzielników - dla osób, które chciałyby kupić coś wyjątkowego, a jeszcze nie zdążyły nic wymyślić. Podpowiemy, co dobrego można zrobić dla kultury i sztuki w dzisiejszym świecie, nie wychodząc z domu.
Symbol akcji - niebieska kokardka ma stać się w tym tygodniu jednocześnie symbolem wsparcia wobec wszystkich działających teraz osób oraz instytucji kulturalnych i artystycznych - naszych ulubionych teatrów, kin, muzeów, galerii sztuki. Wystarczy przywiązać wstążkę w widocznym miejscu, aby powiedzieć ,,Jestem z wami. To jest ważne”. Bardzo serdecznie zachęcamy Was do udziału we wszystkich wydarzeniach i zaangażowaniu się w tak istotną dla nas inicjatywę. #tojestważne

 

Zostaw komentarz

Product promo

Product promo