Zwroty i reklamacje

1. Jeśli po otrzymaniu przesyłki chcesz ją zwrócić, masz prawo to zrobić w ciągu 14 dni od daty zakupu. W takiej sytuacji możesz skontaktować się bezpośrednio ze Sprzedającym za pośrednictwem przycisku na profilu Sprzedającego, zgłosić chęć zwrotu za pośrednictwem formularza zwrotów i reklamacji, który znajdziesz tutaj lub napisać do nas w formularzu kontaktowym/na czacie online.

Jeśli zdecydujesz się wypełnić specjalny formularz zwrotów i reklamacji, my powiadomimy osobę Sprzedającą o Twoim zgłoszeniu.

1a. Osoba Sprzedająca samodzielnie skontaktuje się z Tobą w celu uzyskania informacji o szczegółach zwrotu. Konieczne będzie przekazanie przez nią adresu zamieszkania, na który musisz wysłać zwracaną przesyłkę i przesłanie przez Ciebie numeru konta, na które mają być zwrócone pieniądze. Nasz Zespół nie pośredniczy bezpośrednio w procesie zwrotu, jednak pozostaje do dyspozycji w razie problemów.

2. Jeśli zauważysz, że przesłany produkt jest uszkodzony lub niezgodny z opisem, masz prawo zgłosić reklamację. W takiej sytuacji możesz skontaktować się bezpośrednio ze Sprzedającym za pośrednictwem przycisku na profilu Sprzedającego, zgłosić chęć reklamacji za pośrednictwem formularza zwrotów i reklamacji, który znajdziesz tutaj lub napisać do nas w formularzu kontaktowym/na czacie online.

Jeśli zdecydujesz się wypełnić specjalny formularz zwrotów i reklamacji, my powiadomimy osobę Sprzedającą o Twoim zgłoszeniu.

2a. Osoba Sprzedająca samodzielnie skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia szczegółów reklamacji. Możecie ustalić, że przedmiot zostanie naprawiony lub stworzony od nowa, lub też umówić się na zwrot pieniędzy. Nasz Zespół nie pośredniczy w procesie reklamacji, jednak pozostaje do dyspozycji w razie problemów.

3. Zwroty nie obejmują produktów wykonanych na zamówienie i personalizowanych.

4. Każdy Sprzedający może posiadać własną politykę zwrotów i reklamacji, jednak nie może ona być zaprzeczeniem ogólnych postanowień ustanowionych przez platformę.

FORMULARZ ZWROTÓW I REKLAMACJI ZNAJDZIESZ TUTAJ