Odbieranie wypłat za sprzedane produkty za pomocą konta PayPal®

Obecnie wykorzystywany przez nas system płatności to system PayPal®.
Po zapłaceniu za Twój produkt przez klienta, pieniądze pojawią się na Twoim koncie PayPal w ciągu 48 godzin. Platforma pobiera 15% prowizji od pełnej kwoty zapłaconej przez klienta. 
Aby otrzymać pieniądze na swoje konto PayPal i móc je bezproblemowo przelać na konto bankowe, przejdź na stronę www.paypal.com, aby bezpłatnie założyć swoje konto lub kliknij w zakładkę Profil i Konto PayPal w Panelu Sprzedawcy.


Teraz wystarczy tylko podać podstawowe dane, aby dokończyć zakładanie konta. 


 

Po podaniu wszystkich informacji Twoje konto będzie gotowe. Podaj adres e-mail, na który założyłeś (-aś) swoje konto PayPal w Panelu Sprzedawcy na naszej stronie, abyśmy mogli przesyłać Ci pieniądze.

 

 

Jeśli otrzymasz już swoje pierwsze pieniądze na konto PayPal, w każdej chwili możesz je przelać na swoje konto bankowe. To działanie nic nie kosztuje i nie jest od niego pobierana prowizja. 

 

Kliknij więc na ,,Przelej pieniądze" pod informacją o ilości pieniędzy, które są przechowywane na Twoim koncie PayPal. 

 

Powiąż swój rachunek bankowy - czyli podaj potrzebne informacje o swoim koncie bankowym.

 

 

Po powiązaniu rachunku musisz potwierdzić, że konto bankowe należy do Ciebie. Aby to zrobić wpisz kwotę wpłaty, którą dokonał PayPal na Twoje konto bankowe. Pamiętaj, że może minąć chwila, zanim kwoty te pojawią się na Twoim koncie. 

 

I gotowe! Od tego czasu możesz już bezpłatnie przelewać sobie pieniądze, które otrzymasz od nas na swoje konto PayPal.